Konkursas „Gamtos draugai gamtos labirintuose“

Gamta1
Gamta2
Gamta3
Gamta4

Gamtos mokyklos būreliai "Gamtos draugai" ir "Gamtos labirintai" dalyvavo tarpusavio konkurse „Gamtos draugai gamtos labirintuose“. Pasiskirsčius į keturias komandas, vaikams teko atlikti daugybę užduočių: atpažinti gyvūnus, medžius, gėles, remiantis pojūčiais įvardinti, ką pauostė, paragavo, palietė, išgirdo, nuotraukose atpažinti gamtos objektus, įrodyti, kad vaisiuose, daržovėse ir net žmoguje yra vandens, bei sukurti kolektyvinį paveikslą. Komandos labai stengėsi ir didžiavosi, jog pavyko surinkti daug taškų. Pasidžiaugėme visi kartu, kad Gamtos mokyklos būrelio nariai puikiai pažįsta mus supančią aplinką, yra žingeidūs ir smalsūs, todėl visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais.