Parama 2024

Mieli Gamtos mokyklos bendruomenės nariai, bičiuliai, geros valios žmonės,
dėkojame visiems, 2023 metais suteikusiems paramą Gamtos mokyklai.

Mokinių tėvų, mokyklos darbuotojų ir kitų geros valios žmonių dėka šiais metais gavome 936 eurus 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. Mokyklos tarybos sprendimu šios lėšos naudojamos mokykloje laikomų gyvūnų gerovės užtikrinimui, mokinių dalyvavimo konferencijose išlaidoms padengti bei naujų edukacinių erdvių kūrimui.
******************************************************
Labai tikimės Jūsų paramos ir šiais metais.
Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs galite skirti 1,2 % savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus ne pelno siekiančioms organizacijoms. Prašome, pasinaudoti šia galimybe ir paremti Panevėžio gamtos mokyklą (kodas 190862717).
Jums tai visiškai nieko nekainuos, o mokyklai bus labai naudinga.
Neformaliojo švietimo programas Gamtos mokykloje lanko apie 350 mokinių, prižiūrime zoologinę kolekciją, kurią sudaro beveik 200 įvairių gyvūnų, mūsų aplinkosauginėse edukacinėse programose ir ekskursijose kasmet apsilanko per 6000 vaikų ir suaugusiųjų.

*********************************************************

Paramą Gamtos mokyklai galite skirti užpildę FR0512 formą internete (jeigu naudojatės internetine bankininkyste):
1. Elektroninio deklaravimo sistema.
2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512.Panevėžio gamtos mokyklos duomenys:

Pavadinimas: Panevėžio gamtos mokykla
Įstaigos kodas: 190862717
Adresas: Smėlynės g. 171, Panevėžys

Nuoširdžiai dėkojame Jums už Jūsų paramą!