Aplinkos tvarkymo akcija „Pas mus gražu – bus dar gražiau“

grazu1
grazu2
grazu3
grazu4

Balandžio mėnesį Panevėžio gamtos mokykla tradiciškai kvietė švietimo įstaigų bendruomenes prisijungti prie aplinkos tvarkymo akcijos „Pas mus gražu – bus dar gražiau“. Ja siekiama skatinti tvarkytis ne vien savo aplinkoje, bet ir nelikti abejingiems tam, kas vyksta už teritorijos ribų.
Džiaugiamės, kad prie akcijos prisijungė Panevėžio gamtos mokyklos mokytojai bei jų ugdytiniai, kurie tvarkė aplinką įvairiose Panevėžio vietose ir ne tik: būrelio „Gamtos takais“ ugdytiniai vyko į Rozalimo mišką. Miškininkų įkurtame parko pažintiniame take mokiniai kartu su Rozalimo girininkijos girininke rinko šiukšles. "Vyturėliai gamtoje" švarino aplinką parkelyje prieš „Vyturio“ mokyklą. Būrelių „Gamtos namai“, „Jaunieji ekologai“ ir „Gilė“ ugdytiniai švarino aplinką už Gamtos mokyklos teritorijos ribų. Vėliau šiukšles išrūšiavo į joms skirtus konteinerius: popierių, plastiką ir stiklą.
Smagu, kad akcija suburia mokytojus ir jų ugdytinius gražiam tikslui – švarinti mūsų aplinką. Taip mažais žingsneliais, kiekvienas galime prisidėti prie taršos ir žalos mažinimo gamtai.