Renginys „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“

zeme01
zeme02
zeme03
zeme04
zeme05
zeme06
zeme07

Kovo 20 dieną Panevėžio gamtos mokykloje vyko renginys „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginio metu kalbėta apie tai, kad Žemė nėra neišsenkanti ir nesibaigianti, kad ją būtina saugoti nuo visokios taršos, o Žemės gelmių išteklius – nuo beatodairiško jų naudojimo. Šventės metu taip pat apdovanoti mažosios gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2024“ laureatai bei inkilų gaminimo akcijos „Padovanok namus sparnuočiams‘‘ meistreliai. Šventės svečiai buvo kviečiami pasiimti po sodinuką ir sodinti savo namų aplinkoje, taip prisidedant prie Žemės puoselėjimo. Po oficialios renginio dalies dalyviai mėgavosi pavasariu mokyklos kieme - vaišinosi Gamtos mokyklos žolelių arbata bei ant laužo keptomis bulvėmis.