Renginys: „STOK. PAGALVOK. PIRMYN."

stok0
stok1
stok2
stok3
stok4
stok5

Spalio 25 d. Panevėžio Gamtos mokykloje vyko renginys: „STOK. PAGALVOK. PIRMYN.". Tai neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto renginys, finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės, skirtas smurto bei psichoaktyvių medžiagų prevencijai. Atvykusi bendruomenės pareigūnė dalinosi vaizdine medžiaga, pasakojo  apie smurto atpažinimą, psichoaktyvių medžiagų vartojimą, priminė vaikams jų  teises bei pareigas. Kinolgai demonstaravo, kaip vykdoma pėdsekystė, kaip šunys ieško narkotinių medžiagų, buvo aptariama psichotropinių medžiagų žala organizmui. Žinioms įtvirtinti vaikai dekoravo skirtukus, kuriuose buvo užfiksuoti pagalbos numeriai, dalyvavo rungtyje apie psichotropinių medžiagų žalą bei sveiką gyvenimo būdą. Dalyviai apdovanoti atšvaitais.