Dėkojame už dalyvavimą „Rudens kraitelė 2023“

kraitele1
kraitele2
kraitele3
kraitele4
kraitele5
kraitele6
kraitele7

Rugsėjo 27-28 dienomis Panevėžio gamtos mokykloje vyko tradicinė ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė“. Saulėtas, šiltas ruduo sukvietė gausų būrį šios akcijos dalyvių. Nuoširdžiai dėkojame vaikams, tėveliams, mokytojams, socialiniams darbuotojams už šios idėjos sklaidą, palaikymą, iniciatyvas ir labai džiaugiamės, kad noriai dalinatės gerumu. Šiais metais sulaukėme 83 paraiškų iš privačių asmenų bei ugdymo įstaigų.  Jūsų dėka surinkome 1662 kg. įvairiausių rudens gėrybių – grūdų, morkų, bulvių, šieno, kopūstų , moliūgų ir kt. Už gardžias dovanas mūsų gyvūnams dėkojame Lukoševičių,  Mičiudų šeimoms, Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliui – darželiui, Panevėžio lopšeliams - darželiams „Rugelis“, ,,Draugystė“, „Diemedis“, „Aušra“, „Gintarėlis“, „Jūratė“, „Papartis“, „Kastytis“, „Nykštukas“, „Rūta“, „Pasaka“, „Puriena“, „Pušynėlis“, „Sigutė“, „Vaikystė“, „Vaivorykštė“, „Varpelis“, „Vyturėlis“, „Voveraitė“,  „Žvaigždutė“, „Žilvinas“, „Riešutėlis“, „Taika“, VšĮ „Šermukšniukas“, Panevėžio regos centrui „Linelis“, Panevėžio „Ąžuolo“, Rožyno, „Šaltinio“, „Vilties“, „Žemynos“,  Alfonso Lipniūno progimnazijoms, Mykolo Karkos pagrindinei mokyklai, Panevėžio Kazimiero Paltaroko, Vytauto Žemkalnio,  gimnazijoms, „Šviesos“ ugdymo centrui,  Pradinei mokyklai, Panevėžio rajono Pažagienių mokyklai - darželiui , Panevėžio rajono Piniavos mokyklai - darželiui, Panevėžio rajono Dembavos lopšeliui - darželiui „Smalsutis“, Panevėžio rajono Velžio lopšeliui - darželiui „Šypsenėlė“, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio, Paįstrio Juozo Zikaro, Dembavos, Smilgių, Velžio gimnazijoms,  Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinei mokyklai ir jos skyriams, Panevėžio socialinių paslaugų centrui, Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrui „Gerumo tiltai", Panevėžio bendruomeninių vaikų globos namams „Vaikystės slėnis“, Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centrui „Viltis“.