Džiaugiamės gavę apdovanojimą už gražiausiai tvarkomą aplinką

Aplinka0
Aplinka1
Aplinka2
Aplinka3
Aplinka4
Aplinka5
Aplinka6
Aplinka7
Aplinka8
Aplinka9

Panevėžio miesto savivaldybė kasmet išrenka ir paskatina gražiausiai aplinką tvarkančius miesto gyventojus ir organizacijas.
Šiais metais Panevėžio gamtos mokykla pripažinta gražiausiai aplinką tvarkančia įstaiga.
Gražiausiai aplinką tvarkantys nugalėtojai išrinkti atsižvelgiant į jų puoselėjamos teritorijos kompleksiškumą, stilistinį vientisumą, taikomus apželdinimo sprendinius, estetiką, „draugiškumą“ aplinkai, funkcionalumą, mažosios architektūros elementų panaudojimą ir būklę, sanitarinę-higieninę teritorijos būklę, originalių detalių naudojimą, inovatyvumą.
Džiaugiamės, kad Gamtos mokyklos bendruomenės pastangos buvo įvertintos konkurso organizatorių. Kviečiame miesto gyventojus ir svečius pasigrožėti mokyklos aplinka!