Rekvizitai

KVIEČIAME DAYVAUTI GAMTOS MOKYKLOS PROGRAMOJE „STIPRŪS GAMTOJE“

Siūlomi šie veiklų moduliai:
„Gera globoti gyvūnus“ (2 val.) – mokiniai susipažins su Gamtos mokyklos zoologine kolekcija, sužinos apie naminių gyvūnų teikiamą naudą emocinei sveikatai, mokysis juos prižiūrėti.
„Gera judėti“ (2 val.) – mokiniai žais orientacinį žaidimą mokyklos teritorijoje, kurio metu suras ir susipažins su atskiromis augalų ir gyvūnų rūšimis, lankysis mokyklos lauko edukacinėse erdvėse. Bus organizuojami judrieji (eko)žaidimai, naudojant gamtines medžiagas ir antrines žaliavas.
„Gera pažinti augalus“ (2 val.) – mokiniai mokysis pažinti fizinę ir emocinę sveikatą stiprinančius augalus, ragaus įvairias žolines arbatas.
„Gera kurti“ (2 val.) – mokiniai susipažins su gamtinėmis medžiagomis, kurias galima panaudoti kuriant jaukesnę aplinką ar gaminant kasdien naudojamus daiktus, pasidarys ir gamtinėmis medžiagomis dekoruos knygų skirtuką.
„Gera iškylauti“ (2 val.) – mokiniai išmėgins saugų ir draugišką aplinkai iškylavimą (įkurs ir užgesins laužą, tinkamai sutvarkys iškylavimo vietą), ragaus lauže keptų bulvių, žais judriuosius žaidimus.
Buvimo gamtoje nauda yra neabejotina. Laukiame jūsų.

Registracija į programą: https://gerasavijauta.smm.lt/events/133
Modulių pasirinkimą prašome suderinti iki registracijos. Tel. 8 45 577521