Kviečiame dalyvauti ekologinėje-edukacinėje akcijoje "Rudens kraitelė 2021"

Kraitele

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenė kviečia prisidėti prie mūsų gyvūnų gerovės. Daugelį metų Panevėžio gamtos mokykloje vykusi kūrybinė akcija “Rudens kraitelė”, kuomet mokyklos parke buvo kuriamos ekspozicijos iš rudens gėrybių, koronaviruso epidemijos metu tampa paramos maistu Gamtos mokyklos gyvūnams akcija: visas renginio dalyvių sukauptas ir į Gamtos mokyklą pristatytas gėrybes sandėliuosime iš karto, t.y. kompozicijos iš jų nebus kuriamos.
Siekiant išvengti atvykstančiųjų susibūrimų, rudens gėrybių lauksime mokyklos kieme, numatytose atskirose erdvėse. Akcijos dalyvius raginsime laikytis tuo metu galiojančių valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo rekomendacijų dėl renginių organizavimo Covid-19 sąlygomis.
Akcija vyks 2021 m. rugsėjo 22 - 24 dienomis, 9.00 – 17.00 val. Paraiškų lauksime iki rugsėjo 20 d. Plačiau apie renginį – nuostatuose.

Akcijos nuostatai
Paraiškos forma