Kviečiame į tradicinę ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2020"

Panevėžio gamtos mokykla kviečia į tradicinę ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2020". Tačiau šįmet ši akcija bus kitokia...
Atsižvelgdami į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas dėl renginių organizavimo mokyklose, įvertinant COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epideminę situaciją, ir siekdami maksimaliai sumažinti galimos infekcijos riziką, keičiame tradicinės akcijos „Rudens kraitelė“ formatą: visas renginio dalyvių sukauptas ir į Gamtos mokyklą pristatytas gėrybes sandėliuosime iš karto, t.y. kompozicijos iš jų nebus kuriamos.
Akcijai tinka įvairios gamtos gėrybės: daržovės, vaisiai, grūdai, šieno ar šiaudų spudulai (kitkos) bei ritiniai. Visos pateiktos gamtinės gėrybės bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.
Siekiant išvengti atvykstančiųjų susibūrimų, gamtos gėrybių lauksime mokyklos kieme, numatytose atskirose erdvėse. Akcija vyks 2020 m. rugsėjo 22 - 24 dienomis, 9.00 – 17.00 al. Paraiškų lauksime iki rugsėjo 21 d.

Akcijos „Rudens kraitelė 2020" nuostatai

Dalyvio paraiškos forma