Apie paukščių globos akciją „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę 2021-2022“

Lesykla

2021-2022 metų žiemą prie Panevėžio gamtos mokyklos inicijuotos akcijos „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“, siekiančios paskatinti vaikus pagelbėti paukšteliams sėkmingai peržiemoti, prisijungė apie 1400 vaikų iš 33 ugdymo įstaigų.
Akcijoje dalyvauja:
22 ikimokyklinio ugdymo įstaigos (24 projektai): Panevėžio lopšeliai-darželiai "Draugystė" (I ir II korp., 2 projektai), „Puriena“, „Vyturėlis“, „Aušra“, "Taika", "Žilvinas", "Jūratė", "Sigutė", "Kastytis", "Rūta", "Pušynėlis", "Dobilas", "Gintarėlis", "Riešutėlis", "Pasaka", "Žvaigždutė", “Vaikystė”, "Varpelis", “Voveraitė”, Kastyčio Ramanausko (2 projektai), Regos centras "Linelis", Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyrius.
11 mokyklų (16 projektų): Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija, Rožyno, Beržų, "Vilties" (2 projektai), “Saulėtekio”, "Ąžuolo" progimnazijos, Gamtos mokykla (4projektai), Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus 3-4 klasės, Miežiškių pagrindinės mokyklos JMBS būreliai (2 projektai), Paliūniškio pagrindinės mokyklos JMBS būrelis.
Paukščių globos akcijos nuotraukos ir informacija apie veiklą – socialinio tinklo facebook Panevėžio gamtos mokyklos paskyroje.