Akcija „Padovanok namus sparnuočiui 2021“

Inkilai

Kovas – pirmas pavasario mėnuo ir jis siejamas su orų atšilimu, gamtos pabudimu, migravusių paukščių sugrįžimu. Kovo 10-ją Lietuvoje minima keturiasdešimties paukščių diena ir tikima, kad šią dieną jau būna sugrįžę svetur žiemojusių 40 paukščių rūšių. Grįžusius paukščius ne visada lepina šilti orai, maisto gausa ir galimybė lengvai rasti vietą apsistoti. Žmogus gali padėti jiems gamindamas inkilus. Jei norime džiaugtis paukščių kaimynyste, pats laikas planuoti gerus darbus mūsų sparnuočiams.
Panevėžio gamtos mokykla organizuoja tradicinę akciją „Padovanok namus sparnuočiui“. Šioje akcijoje gali dalyvauti visų ugdymo įstaigų ugdytiniai, pristatę inkilėlius.
Inkilėlius prašome atnešti 2021 m. kovo 8 - 19 dienomis į Gamtos mokyklą (Smėlynės g. 171).
Pasiteirauti galite: tel. 8 - 45 577521, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

INKILO ETIKETĖ
INKILO MATMENYS
AKCIJOS „PADOVANOK NAMUS SPARNUOČIUI" NUOSTATAI