Kūrybinių darbų konkursas „Neįprastas Kalėdų džiaugsmas"

Kaled01
Kaled02
Kaled03
Kaled04
Kaled05
Kaled06
Kaled07
Kaled08
Kaled09
Kaled10
Kaled11
Kaled12

Nebūtina viską pirkti, kartais geriau pagaminti pačiam. Puoselėjant šią idėją, Gamtos mokykla organizavo kūrybinių darbų konkursą „Neįprastas Kalėdų džiaugsmas“. Tai vienas iš Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ renginių.  Konkurse dalyvavo Panevėžio miesto ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai (5-7m.) ir Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1 – 8 klasių mokiniai. Dalyviai buvo skatinami natūraliomis, neįprastomis priemonėmis sukurti savitą kalėdinės eglutės žaisliuką ir jo nuotrauką atsiųsti organizatoriams. Dėl karantino ribojimų konkursas vyko nuotoliniu būdu.  Organizatoriai sulaukė 91 kūrybinių darbų nuotraukos iš 21 Panevėžio miesto ugdymo įstaigos, dalyvauti konkurse ugdytinius inicijavo 41 pedagogas. Labiausiai konkurso nuostatus atitikusius  kūrybinius darbus matote nuotraukose. Patys gražiausi ir jaukiausi žaisliukai – tie, kuriuos pasigaminame patys. Savo kūrybiniais darbais vaikai pasipuošė mokyklų, darželių erdves.