Gamtos mokykloje vyko labdaros-paramos vakaras „Lenkiuosi žolei“

lenkiuosi01
lenkiuosi02
lenkiuosi03

Gamtos mokykloje vyko Panevėžio miesto neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinacinės grupės inicijuotas labdaros-paramos vakaras „Lenkiuosi žolei“. Mokyklos direktorė Regina Kliminskienė  pristatė įstaigos misiją ir siekius edukacinių erdvių plėtrai susirinkusiems svečiams: savivaldybės mero pavaduotojui Deividui Labanavičiui, Seimo nario Povilo Urbšio padėjėjai Jūratei Kavaliauskienei, miesto verslininkams, švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus ir Liekupio vietos bendruomenės atstovams. Žolinčiaus akademijos lektorė Dalė Petraitienė įdomiu pasakojimu, mėnulio būgnelio ir dambrelio garsų pagalba padėjo žoles „prakalbinti“, atskleisti levandos, šalavijo, čiobrelio gydomąsias ir energetines galias. Ramų adventinį vakarą apgaubė žolelių arbatos aromatai  ir siekis  paremti mokyklos idėjas edukacinių erdvių plėtrai ugdant panevėžiečių tvarų santykį su gamta ir aplinka.