Dekoratyvūs edukaciniai staleliai

PedsakaiVaisiai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zoologijos klasėje dekoratyvus edukacinis stalelis „Kas paliko pėdų atspaudus?“ skirtas tiriamajai veiklai. Pažinti gyvūnus pagal jų pėdsakus galima bet kuriuo metų laiku, bet geriausia - žiemą. Pagal paliktą pėdsako spaudą galime spręsti apie gyvūno dydį, amžių, lytį. Norint atpažinti pėdsaką, reikia atkreipti dėmesį į jo dydį ir formą. Priemonė vaizduoja ir skatina pažinti
kai kurių miško žvėrių ir paukščių pėdsakų atspaudus. Teisingi atsakymai slepiasi inkilėlyje, tad visada galima savarankiškai pasitikrinti turimas ar naujai įgytas žinias.

Botanikos klasėje dekoratyvus edukacinis stalelis „Ar žinai, kaip grupuojami vaisiai?“ supažindina su vaisių tipais. Svarbiausius augalo organus sudaro: lapai, stiebas, šaknys, žiedai, kurie  peržydėję užaugina vaisius. Vaisius sudarytas iš apyvaisio ir sėklų. Priemonės pagalba galima pažinti sausuosius ir sultinguosius vaisius, pagal išvaizdą rasti skirtumus. Teisingi atsakymai saugomi „užrakinti“ riešutėlyje, jie leis pasitikrinti žinias.  Priemonė skirta saviedukacijai, formuoja vaisiaus pažinimo gebėjimus.