Erdvė profesoriui Ričardui Kazlauskui atminti

1RKazkauskas2RKazlauskas
Lietuvos gamtininkui, zoologui, pedagogui, profesoriui Ričardui Kazlauskui atminti zoologijos klasėje lankytojams ir mokyklos mokiniams pristatomas stendas ir edukacinė medžiaga.  Pateikiama informacija apie vieno iš žymiausių Lietuvos gamtininkų gyvenimą, svarbiausius nuopelnus gamtos mokslui ir  mūsų krašto gamtai, jo parašytas gamtines knygas, išskirtinę švietėjišką veiklą ir meilę gamtai. Stendo informaciją papildo kortelės – fotografijos su įžymių žmonių mintimis apie R.Kazlauską ir jo parašytos knygos.Mokyklos edukatorius lankytojams pristato edukacines užduotis, kurios plėtoja žinias  apie mūsų krašto gamtininką, skatina analizuoti gautą informaciją ir prisiminti įdomius momentus bei faktus iš profesoriaus gyvenimo. Skirta visoms amžiaus grupėms.