Atsisveikinimo su kalėdine eglute dienos „Padėka už džiaugsmą“ 2020

keglute

Panevėžio gamtos mokykla, jau dvyliktus metus dalyvaujanti tarptautinėje Aplinkosauginio švietimo fondo Gamtosauginių mokyklų programoje, kviečia aplinkai draugiškus panevėžiečius saugoti švarią ir saugią aplinką, mokytis atsakingai ir taupiai vartoti, pagarbiai pasielgti su daiktais, kurie mus džiugino.
2020 m. sausio 7 ir 8 dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Panevėžio gamtos mokykloje vyks atsisveikinimo su kalėdine eglute dienos „Padėka už džiaugsmą".
Renginys skirtas mikrorajono bendruomenei, jo metu visi norintys galės palikti savo eglutę Gamtos mokykloje ir bus įrašyti į „Aplinkai draugiško panevėžiečio“ sąrašus.
Eglutės ir žalios jų šakos papuoš paukščių voljerus, gyvūnų gardus ir taps kai kurių gyvūnų maistu.
Kėniai gyvūnų maistui netinka, jie taps biokuru.
Laukiame Jūsų!