Kviečiame dalyvauti Panevėžio regiono ekologinėje-edukacinėje akcijoje "Rudens kraitelė 2019"

Panevėžio gamtos mokykla organizuoja tradicinę Panevėžio regiono ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2019“
Dalyviai – ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai, bendrojo lavinimo mokyklų 1-12 klasių mokiniai, vietos bendruomenių nariai.
Norintys dalyvauti akcijoje registruojasi telefonu arba atsiuntę paraišką elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2019-09-23.
Kompozicijas kviečiame įrengti 2019 m. rugsėjo 24-25 dienomis nuo 9.00 val. iki 17.00 val.
Kompozicijų parodą kviečiame aplankyti rugsėjo 26-28 dienomis nuo 10.00 val. iki 18.00 val.
Kiek laiko paroda veiks, priklausys nuo oro sąlygų.
Papildoma informacija:
* Atsižvelgiant į bioetikos principus, ekspozicijos turi būti komponuojamos iš sveikų (nesupjaustytų, nesubadytų) gamtos gėrybių.
* Primename, kad ekspozicijos bus komponuojamos parko alėjose ant žolės - "žaliojo kilimo", todėl jos turėtų būti didesnės apimties.
* Parodos kompozicijoms tinka įvairios gamtos gėrybės: daržovės, vaisiai, grūdai, šieno ar šiaudų spudulai (kitkos)
* Visos pateiktos gamtinės gėrybės, pasibaigus parodai, naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.

Pateikiame akcijos nuostatus ir dalyvio paraiškos formą