Rekvizitai

Apdovanoti aktyviausi iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ dalyviai

Kelione1
Kelione2
Padeka_Atverk_duris

Vasaros pradžioje Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė švietimo, kultūros ir kitas įstaigas įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“. Panevėžio gamtos mokykla jau ne pirmus metus aktyviai joje dalyvauja. Šiais metais labai pradžiugino naujiena, kad iš 270 įstaigų, prisijungusių prie šios iniciatyvos, patekome į aktyviausiai ir įdomiausiai veiklas organizavusiųjų trisdešimtuką.
Džiaugiamės apdovanojimais: Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėka Panevėžio gamtos mokyklai už aktyvų dalyvavimą iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir turiningų veiklų organizavimą vaikų vasaros atostogų metu ir galimybe mokyklos atstovui dalyvauti spalio 15-16 dienomis apdovanojimų ceremonijoje - kelionė į Estiją.
Kelionėje susipažinome su įdomiomis Estijos salų ir sostinės - Talino vietomis, pasidžiaugėme darbo rezultatais, su kolegomis iš kitų įstaigų pasidalinome geriausiais darbo vasaros stovykloje momentais.
Dėkojame iniciatyvos organizatoriams ir draugams: Kavosdraugas.lt, Sapiegosklinika.lt, glasseson.lt, rttax.lt