Panevėžio gamtos mokyklai reikalingas mokytojas

Panevėžio gamtos mokyklai reikalingas mokytojas
neformaliojo aplinkosauginio vaikų švietimo veikloms organizuoti.
Pareigybės lygis – A-2.
Kontaktinių valandų skaičius: grupei 2 valandos per savaitę.
Reikalavimai: turėti vidurinį, arba aukštąjį (aukštesnįjį, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgyta iki 1995 metų) išsilavinimą;
turėti pedagogo kvalifikaciją arba per vienerius metus nuo darbo mokytoju pagal neformaliojo vaikų švietimo programą pradžios būti išklausius švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka pedagoginių ir psichologinių žinių kursą;
atitikti kitus reikalavimus, nustatytus Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro
Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į darbo stažą ir turimą kvalifikacinę kategoriją (galimas koeficiento intervalas – 6,9-9,71)
Pretendentai iki 2021 m. rugsėjo 15 d. pateikia prašymą dalyvauti konkurse (laisva forma), asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją, gyvenimo aprašymą (CV) elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba asmeniškai konkurso organizatoriui (Gamtos mokykla, Smėlynės g. 171, Panevėžys) darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).
Apie pokalbio laiką ir datą kandidatai bus informuojami jų nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.
Daugiau informacijos apie konkursą tel.: 864021887