Paukščių globos akcija „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę" 2020

Panevėžio gamtos mokykla skelbia kasmetinę paukščių globos akciją „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę". Norintieji dalyvauti akcijoje 2020 m. lapkričio 25-27 dienomis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiunčia paraiškas.

Akcija vyksta 3 etapais:

I. Akcijos dalyvio paraiškų (paraiškoje pateikiamas ir paukščių globos projekto veiklos planas) pateikimas 2020 m. lapkričio 25-27 dienomis.

II. Projektų įgyvendinimas - lapkričio-kovo mėn. Gamtos mokyklai teikiama informacija apie projekto vykdymą (2-4 nuotraukos ir labai trumpi aprašymai), informacija skelbiama mokyklos svetainėje https://gamtosmokykla.panevezys.lm.lt

III. Akcijos ataskaitų elektroninio varianto pateikimas iki 2021-04-14. Akcijos rezultatų aptarimas, dalyvių apdovanojimas Panevėžio gamtos mokykloje vyks 2021 m. balandžio mėn. pabaigoje pagal atskirą pranešimą.

Už renginį atsakinga Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė, tel. 867019099

Akcijos nuostatai

Akcijos paraiškos forma