Kviečiame dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam"

Akcija

Panevėžio gamtos mokyklos gamtosauginis komitetas kviečia dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam": 2020 m. spalio mėn. 26-30 dienomis į Gamtos mokyklą atneškime panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus), akumuliatorius ar nebenaudojamus elektros bei elektroninius prietaisus. Surinktos ir priduotos elektros atliekos taps prizais mokyklai.
Plačiau: Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ projekto metu (2020 – 2021 mokslo metai), nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio, Lietuvos švietimo įstaigose vykdo panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam“ www.mesrusiuojam.lt.
Kviečiame aktyviai dalyvauti!!!